Бібліотека

Бібліотека Центрального будинку офіцерів має статус центральної публічної військової бібліотеки Збройних Сил України. Вона користується популярністю і повагою серед військовослужбовців гарнізону та жителів міста Києва.

Загальний фонд бібліотеки складає 73765 примірників, вона отримує 27 керіодичних видань. Кількість користувачів за єдиним реєстром складає 1089 осіб, крім того в читальному залі обслуговуються всі бажаючі. Щороку послугами бібліотеки користуються більше 17 тисяч відвідувачів. Читачі мають змогу знайомитися з класичною та сучасною літературою, періодичними виданнями, а також користуватися мережею Інтернет. У зв’язку з проведенням АТО бібліотека поповнила свої фонди актуальною літературою. Задля підтримки патріотичного духу воїнів АТО, здійснюється на регулярній основі передача книг воїнам-захисникам.

сторінка бібліотеки ЦБО у мережі Фейсбук : https://www.fb.com/CboLibrary/

Бібліотечна робота у Збройних Силах України є складовою частиною інформаційного й інформаційно-пропагандистського забезпечення наукової, виховної та освітньої роботи органів військового управління Збройних Сил України, а також для виконання завдань за призначенням у мирний час та в особливий період.

Бібліотека Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України проводить велику роботу для формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу; виховання поваги до Конституції, законодавства, статутів Збройних Сил, державної та військової символіки України; забезпечення духовної єдності поколінь; виховання почуття патріотизму, цінності історичної спадщини українського народу. Поваги до Збройних Сил України, забезпечення високої мовної культури різними методами бібліотечної роботи.

За останній період роботи бібліотека Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України провела ряд заходів серед військовослужбовців Збройних Сил України: організація безкоштовної екскурсії для військовослужбовців – учасників АТО; цикл книжкових виставок “Армія незалежної держави”; висвітлення діяльності бібліотеки на сайті та у соцмережі Фейсбук; cтворення віртуальних книжкових виставок; внесення книг та періодичних видань до електронного каталогу; поповнення бібліотечного фонду патріотичною, історичною, документальною літературою. Наш бібліотечний фонд розширили бестселери сучасних українських письменників : І. Карпа, І. Роздобудько, В. Шкляр, а також загальновідомі світові автори – Д. Браун, С. Кінг, П. Коельйо. Нарешті, у нашій бібліотеці з’явився роман “Аеропорт” Сергія Лойко. Також працівники бібліотеки проводять методичні консультації та інструктаж для бібліотек військових частин та будинків офіцерів за зверненням; приймають участь у Всеукраїнській акції “Бібліотека українського воїна”, яка ініційована Міністерством культури України і дала можливість працівникам бібліотеки передати понад тисячу книг учасникам АТО.