28 серпня 2019 року, напередодні Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження Міністром оборони України батьків загиблих захисників України в рамках Всеукраїнського масового мирного заходу «Час не лікує».

Нація це не ефемерна дефініція. Це життя і долі мільйонів людей, для яких усвідомлення себе громадянами України є стрижнем навколо якого організовується все їх життя. Доля кожного українця є долею всієї держави. Вже п’ять років кровоточить і болить у душі кожного українця Іловайська трагедія, під час якої загинув або пропав безвісті кожен третій захисник України, хто виходив із оточення по так званим «зеленим коридорам», про наявність яких блюзнірські запевнила російська федерація. Лише за офіційними даними під вогнем регулярних підрозділів РФ загинуло 459 захисників України, 158 зникли безвісті та більше за 300 потрапили в полон. Кожен другий військовослужбовець та доброволець був поранений.

28 серпня 2019 року, четвертий рік поспіль, Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» проводить Всеукраїнську масову мирну акцію «Час не лікує», присвячену вшануванню пам’яті всіх загиблих захиснів України.

Ця акція приурочена саме Іловайській трагедії, у якій одномоментно Україна понесла найбільші втрати за всю українсько-російську війну на сході України. Цього року проведення такого заходу особливе: він пройшов напередодні Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, який відзначається на державному рівні вперше.

У рамках заходів всеукраїнської масової мирної акції «Час НЕ лікує» у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження батьків загиблих захисників України відзнаками Міністерства оборони України.

Нагородження здійснював особисто Міністр оборони України Степан Полторак. Відзнаками Міністерства оборони України було нагороджено більше 240 батьків загиблих захисників України.

Для батьків загиблих захисників України та гостей заходу  Національним президентським оркестром було подаровано концертну програму, лейтмотивом якої стали слова славетної української поетеси Ліни Костенко:

«Є обеліски, плити і колони.

І урочисті квіти роковин.

І хто ми є? Усім усі мільйони,

А хтось комусь однісінький один.

Тебе немає. Але є мій спомин.

І не згадаю, ні я спом’яну.

І спом’яну і пом’яну.

І ще раз війни прокляну.»