04 серпня 2019 року, напередодні професійного свята українських воїнів-зв’язківців, творчий колектив відділення культури та методичної роботи Центрального будинку офіцерів України подарував феєричну святкову програму та чудовий настрій курсантам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

19 років тому, за заслуги українській воїнів зв’язківців у справі зміцнення обороноздатності України, було установлено День військ зв’язку, яке відзначають щорічно 8 серпня. Це свято стало відображенням історичної події, що відбулася 8 серпня 1920 року в Києві. Цього дня на других Київських військово-інженерних курсах розпочалася підготовка воїнів зв’язківців. Тим самим було покладено початок славній історії сучасних українських військ зв’язку. Хоча варто відзначити, що військовий зв’язок завжди був і є однією з основних складових всіх воєнних дій.  Він є основним елементом координації й управління військами всіх рівнів. Саме війська зв’язку є одним із небагатьох родів спеціальних військ, який у мирний час виконує реальні бойові завдання. Тому не випадково, що у війні на Сході України, багато українських військовослужбовців зв’язківців виявили високі зразки мужності, доблесті, відваги і героїзму.

04 серпня 2019 року, напередодні професійного свята українських воїнів-зв’язківців, творчий колектив відділення культури та методичної роботи Центрального будинку офіцерів України подарував феєричну святкову програму та чудовий настрій курсантам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Концерт відбувся в польових умовах, на полігоні, де проходили підготовку курсанти-першокурсники інституту. Участь у концерті взяли працівники Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України Тетяна Прєснова, Аліна Тригуб, Олександр Скудний, Максим Майборода, Наталя Копилова, а також  щирі друзі українських військовиків скрипаль і співак Роман Мельков та володар Грн – прі міжнародного конкурсу гумору та сатири у м.Габрово (Болгарія) Михайло Герасимчук.

Концерт став одним із елементів адаптації курсантів першокурсників до військової служби. У вдячність за подаровану приємність, глядачі нагородили артистів польовими квітами та бурхливими оплесками, з надією на нові зустрічі.