22.01.2018 у Центральному будинку офіцерів Збройних Cил України відбулася благодійна вистава „Мауглі“ театральної студії ЦБО ЗС України за мотивами творів Редьярда Кіплінга для дітей військовослужбовців, переселенців, киян та гостей міста.

у Центральному будинку офіцерів Збройних Cил України відбулася благодійна вистава „Мауглі“ театральної студії ЦБО ЗС України за мотивами творів Редьярда Кіплінга для дітей військовослужбовців, переселенців, киян та гостей міста.

Вистава „Мауглі“ – казкова історія про маленького хлопчика, якого виховала зграя Вовків, змусила задуматися над цінностями людського буття. Відома усім історія Мауглі у виконанні вихованців студії, показала, як благородство Душі, вірна Дружба і, звісно ж, справжня Любов допомагають нам вистояти в найскладніших ситуаціях і стати Людиною з великої літери, оволодівши Вогнем, як Фізичним, так і Духовним.

Керівник театральної студії „Надзавдання діти“ ЦБО ЗС України – Слава Жила, режисер-постановник вистави – Владислав Дмитрук.
Дякуємо за підтримку начальнику Центрального будинку офіцерів, заслуженому працівнику культури України полковнику Євгену Блискуну, який постійно піклується про духовний розвиток дітей військовослужбовців.