25.11.2018 року в рамках військово-шефської співпраці відділенням культури та методичної роботи Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України у військовій частині А0139 (101 Окрема бригада охорони ГШ ЗС України) проказано виставу англійського комедіографа Рея Куні „Смішні Гроші”, підготовлену студентами Київського Національного університету культури і мистецтв.

Відділенням культури та методичної роботи Центрального будинку офіцерів ЗС України започатковано нову цікаву форму роботи – виїзні вистави в рамках військово-шефської співпраці.

Так 25.11.2018 у в/ч А0139 (101 окрема бригада охорони ГШ ЗС України) з великим успіхом пройшла вистава англійського комедіографа Рея Куні “Смішні гроші”, підготовлена студентами 4 курсу груп ТА – 65 та ТР-55 кафедри режисури та майстерності актора Київського національного університету культури і мистецтв.

Художній керівник Ніна Миколаївна Гусакова. Довго не стихали бурхливі оплески вдячних глядачів. А на останок воїни-захисники і артисти зробили загальне фото на добру згадку.

На думку начальника Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України полковника Євгена Блискуна пошук нових форм роботи, створення позитивного іміджу ЗС України в творчій співпраці з допризивною молоддю навчальних закладів є запорукою міцності духу воїна – захисника.