Працівники Бібліотеки Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України вшанували пам’ять Українських героїв, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на Донбасі.

Працівники Бібліотеки Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України вшанували пам’ять Українських героїв, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на Донбасі.

Сьогодні, 30 жовтня, дзвін пролунав тричі…
Солдат Білоус Андрій Михайлович – 2014 рік.
Солдат Ямщиков Юрій Олександрович – 2015 рік.
Молодший сержант Безуглий Дмитро Петрович – 2016 рік.
Ціною власного життя вони виборювали Волю і Незалежність нашої держави.

14 жовтня 2018 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України і День українського козацтва було відкрито Залу пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України. Кожного дня на території Міністерства відбувається щоденний ранковий церемоніал пам’яті. Цього дня на церемонії були присутні батьки молодшого сержанта Безуглого Дмитра Петровича, керівний склад Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил України, ветерани та представники громадськості. Присутні вшанували пам’ять захисників України, хто ціною власного життя виборював волю і незалежність нашої держави. Зала пам’яті – це перший і єдиний великий меморіальний проект в Україні за роки збройного протистояння російській агресії. На стінах Зали пам’яті вміщено таблички з прізвищами військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули впродовж 1992 — 2018 років. На спеціальному подіумі посеред зали розміщено Книгу пам’яті з іменами загиблих. Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стеллою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день. Дзвін Пам’яті виготовлено на пожертви небайдужих громадян.

Саме цього дня до нашої Бібліотеки Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України завітали матері загиблих воїнів з міста Фастів. Велика шана загиблим і їх сім’ям. З почуттям великої поваги, схиляємо голову перед жертовністю жінок, які виховали самовідданих синів України. Цінуємо і пам’ятаємо подвиг Ваших синів. Доземний уклін Вам, матері героїв, які не вмирають!

#бібліотекаЦБОЗСУ #МіноборониУкраїни #ЗалаПамяті #ДзвінПамяті