Зозулінський Тарас. “Моє сім’я – Армія”

Журналістський публіцистичний твір, спрямований на підняття престижу Збройних Сил України, пропаганду військової служби, почуття патріотизму. Він присвячений доброму товаришу автора, герою цієї історії, який зробив свій вибір і став на захист України. “Я на той час добре заробляв, продаючи квартири у ріелторській конторі. Але бачучи усю цю корупцію в країні, а ще й російську агресію, я зрозумів – майбутнє держави за Збройними Силами.

Лише армія, боронячи від зовнішнього ворога, може залишити нам незалежність” – резюмує автор. Ставши активним учасником Євромайдану, уклавши контракт із ЗС України  та пройшовши “курс молодого бійця” у Старичах (184-ому Навчальному центрі), головний герой потрапив на війну на Сході нашої країни. Під Попасною на Луганщині отримав перший бойовий досвід, а в Торезькому районі Донецької області прийняв страшний бій. Не дивлячись на тяжкі будні війни, герой твору з величезною повагою та любов’ю  описує людей, які були з ним пліч-о-пліч на фронті, навчали його військовій справі і підтримували у тяжкі хвилини.

“Для мене армія – це родина. Це сімейні цінності” – підводить підсумки головний герой – справжній воїн, на якого повинна рівнятися молодь.

Переглянути твір можно за ссилкою: http://abzac.in.ua/moya-simya-armiya/