12.08.2018 на військовому полігоні смт. Семиполки для курсантів ВІТІ на передодні Дня Незалежності України відбувся концерт підготовлений відділенням культури та методичної роботи.

Вже впродовж 27 років українці відзначають цю знаменну подію. Згідно з указом Президента України на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності у столиці України – Києві буде проведений військовий парад.

З року в рік, свято стає все більш масштабним, насиченим і цікавим, додаються нові традиції. Зокрема, під час військового параду Хрещатиком крокуватимуть Підрозділи від 15 країн-партнерів, більшість з яких з країн-членів НАТО.

Це один з найбільших військових парадів, у ньому візьмуть участь 4,5 тис. військових та 250 одиниць техніки. Відзначення цього свята не тільки нагадує українцям про здобутки і перемоги минулого, втрати і трагічні сторінки у розвитку і становленні країни як самостійної держави, але й вчить молоде покоління цінувати свою країну, не забувати про своє коріння і бути справжніми патріотами. Указом також визначено проведення тематичних урочистих інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів в Україні.

Захищати свою країну це святий обов’язок. А представляти силу і могутність своєї країни на святковому параді – це велика честь. Вже декілька місяців у Збройних Силах України іде підготовка до цього почесного заходу.


Традиційно Центральний будинок офіцерів ЗС України, який очолює полковник Євген Блискун долучився до цієї важливої події. Творчий колектив відділення культури та методичної роботи підготував яскраві концертні програми відповідного змісту.