18.06.2018 на сцені військового закладу культури Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, відбувся показ вистави „В цьому домі все можливо” для учасників Операції Об’єднаних Сил, військовослужбовців та членів їх сімей, працівників, ветеранів Збройних Сил України та інших поважних гостей.

У Києві на сцені головного військового закладу культури показали благодійну театральну виставу “У цьому будинку все можливо” за мотивами творів сучасного американського драматурга Майкла Мак-Ківера. Серед глядачів, що отримали можливість безкоштовно відвідати захід, були родини учасників Операції Об’єднаних Сил, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, ветеранів військової служби, а також представники дипломатичних місій в Україні.

Спектакль відбувся в рамках творчого проекту Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України з провідними вітчизняними діячами культури за сприяння Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України. У ліричній комедії в постановці режисера Ірини Зільберман зіграли відомі українські актори: Олексій Богданович, Тамара Яценко, Анжеліка Гирич, Леся Самаєва, Артем Ємцов та Анастасія Блажчук.

Вистава сповнена комічних сцен, легка і динамічна, але водночас несе глибокий зміст. Бурхливі перепалки та задушевні бесіди, безглузді ситуації та парадоксальний збіг обставин розкривають сучасні особливості сімейних стосунків, даючи відповіді на питання про те, що ж тримає різних людей разом.

– За допомогою заходів, які безкоштовно проходять у Центральному будинку офіцерів ЗСУ для військовослужбовців та їхніх родин, ми намагаємося пропагувати одвічні людські цінності: добро, любов, сім’я, взаємоповага, мир, – говорить начальник Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, заслужений працівник культури України полковник Євген Блискун. – Така форма культурно-виховної роботи та морально-психологічної підтримки нашої цільової аудиторії є особливо дієвою, адже кожен має змогу поглянути на життєві ситуації крізь призму театральних амплуа, винести свої уроки, а також зарядитися позитивними емоціями та відпочити у колі сім’ї, друзів та колег.