01.06.2018 у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України для дітей учасників Операції об’єднаних сил, військовослужбовців гарнізонів м. Києва та Київської області відбулася благодійна вистава до дня Захисту дітей за мотивами казки Шарля Перро „Попелюшка“. Виставу підготовлено вихованцями театральної студії ЦБО ЗС України.

До Дня захисту дітей 1 червня 2018 року в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася благодійна вистава для дітей учасників Операції об’єднаних сил, військовослужбовців гарнізонів м. Києва та Київської області. Спектакль за мотивами казки Шарля Перро „Попелюшка“ підготували вихованці театральної студії ЦБО ЗСУ.

Чарівна історія про перемогу добра над злом, про справедливе диво і людське щастя вийшла веселою і повчальною. Юні глядачі уважно стежили за казковим дійством та щиро підтримували героїв. Наприкінці вистави діти із величезним задоволенням фотографувалися на згадку з акторами.

За словами начальника Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України полковника Євгена Блискуна, такі творчо-виховні проекти, які формують прагнення до справедливості, дружби та взаємодопомоги, особливо необхідні в нашому сьогоденні. Подібні заходи в ЦБО ЗСУ відбуваються регулярно за підтримки Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, який очолює генерал-майор Микола Садовський.

До вашої уваги світлини, які розказують про настрій та атмосферу, що панували в залі.