23.08.2017 у Центральну будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження військовослужбовців Збройних Сил України, серед яких – 33 українських десантників з різних військових частин та підрозділів Високомобільних десантних військ та волонтерів, меценатів, капеланів, журналістів, митців, артистів, видавців, літераторів, істориків, громадських діячів.

В рамках соціального проекту під назвою Міжнародна Фундація національно-патріотичного єднання і духовності “Лицар Доброї Волі”, у Центральну будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження військовослужбовців Збройних Сил України, серед яких – 33 українських десантників з різних військових частин та підрозділів Високомобільних десантних військ та волонтерів, меценатів, капеланів, журналістів, митців, артистів, видавців, літераторів, істориків, громадських діячів.

Нагадаємо, що Міжнародний проект Фундація національно-патріотичного єднання і духовності “Лицар Доброї Волі” започатковано саме для консолідації патріотично-свідомого суспільства, становлення та розвитку культури “лицарства” в новітній історії Держави.

Виключно небайдужість, громадянська позиція, патріотизм української нації може відродити культуру «Лицарства» в новітній історії Держави – нашу пам’ять і гідність, Честь і Славу, де місце буде лише справжнім героям – «Лицарям Доброї Волі». Саме вони, не обов’язково Лицарі, а просто люди Доброї Волі – несуть свободу Україні, передають культурну спадщину, є втіленням етнічної родинності з поколіннями Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика, Сірка, запорізького козацтва.

– Кожен нагороджений десантник – це приклад сумлінного виконання службових обов’язків, самопожертви та відданості, приклад захисту батьківщини” – наголосив офіцер командування Високомобільних військ підполковник Володимир Сікан.

Також офіцер-десантник відзначив, що з першого дня проведення антитерористичної операції кожен громадянин та військовослужбовець знає свої функції та обов’язки перед Батьківщиною.

Всі нагороджені десантники – учасники бойових дій. За кожною нагородою захисників України стоять кров та титанічні зусилля, тому нагороди та громадське визнання для них – велика честь.

Нагороди міжнародної фундації були представлені у 7 категоріях, а саме: Статус „Лицар Доброї волі“, Статус „Оранта – непорушна стіна“, „Відзнака Свободи та миру на всесвіт від України“, Народна відзнака „Слава Україні“, відзнака „За військову доблесть“, Орден „Софія Київська“ та відзнака „Лицарський Хрест Родини Мазеп“ кожна з яких – унікальна та присвоюється за певні досягнення тих, хто докладає максимальні зусилля для відродження національної ідеї, оборони держави, сприяє науково-історичному та культурно-мистецькому розвитку суспільства.