08 серпня 2017 року творчий колектив Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України привітав Об’єднаний польовий вузол зв’язку ГШ ЗСУ у смт. Семиполки з професійним святом – Днем військ зв’язку України.

08 серпня 2017 року згідно з Указом Президента України від 1 лютого 2000 року – День військ зв’язку України. Ранок. Початок робочого дня. Територія ЦБО ЗС України. За сталою традицією ретро автобус військової частини смт. Семиполки що вже став рідним, усміхнені обличчя водія та старшого офіцера, що прибули заздалегідь за творчим колективом Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України. 9.30 вирушаємо до своїх друзів воїнів – зв’язківців з найщирішими вітанням з нагоди професійного свята.

Хочеться зауважити, що вітати друзів завжди дуже відповідально і складно. Кожна зустріч має стати незабутньою саме тому, що від нас чекають цікавої програми, родзинки у привітаннях. Завдання не із легких. Але ми справдили надії наших друзів.

Цікавий конферанс у гумористичному напрямку Аліни Тригуб та Іванки Долженко, різнопланові концертні номери Альбіни Савойської, Руслана Іщенка, Нікити Гросс, засл. працівника культури України Тетяни Оленєваї, Аліни Тригуб, солістки студії східного танцю “Аміра” Світлани Мартової забезпечили релаксацію воїнам – захисникам, хороший, настрій, усмішки на обличчях, бажання перемогти всі труднощі, відстояти Незалежність України і далі жити повноцінним життям. В родинній обстановці привітали з днем народження старшого прапорщика військової частини Валерія Леонідовича Руденка. Щира подяка Дмитру Чубакову за комфортний для виконавців та глядачів звук. Художнє оформлення та зйомку, як завжди забезпечила художник Наталя Копилова.

#ЦБОЗСУ, #ТворчіКолективи, #ЗСУ, #МО, #Новини, #Події, #Культура, #Концерт, #ЗМІ, #АТО, #СOHUAF, #CreativeGroup, #News, #Сulture, #Concert, #Military