Керівник студії Центрального будинку офіцерів ЗС України „Джаз-Степ-Данс-Клас“ Володимир Шпудейко долучився у липні до волонтерської поїздки в АТО організованої ГО „Творча сотня „Рух до перемоги“

Керівник студії „Джаз-Степ-Данс-Клас” Центрального будинку офіцерів Збройні Сили України  Володимир Шпудейко вдруге долучився у липні до волонтерської поїздки в АТО організованої ГО „Творча сотня „Рух до перемоги”.

Відвідали 57 ОМПБр та 1 ОТБр, роту спецпризначення “Богдан”; привітали з нагоди нещодавнього 95-річчя з часу створення бригади 128 ОГПБр; побували у бійців 130 розвідувального батальйону та підрозділ рембату. Скрізь подарували яскраві, насичені концертні програми, вручили подарунки, переказали вітання і висловили слова вдячності за службу в ім`я миру.

Справжній маестро степ-танцю, артист естради, хореограф, актор театру та кіно, соліст Національної філармонії України, лауреат багатьох міжнародних фестивалів та конкурсів, керівник студії „Джаз-Степ-Данс-Клас” нашого будинку офіцерів Володимир Шпудейко переконаний, що степ (tap dance) не може залишити байдужим нікого, а подібні заходи є необхідними, адже заряджають бійців позитивними емоціями, піднімають бойовий дух.

„Його виступи – справжня феєрія! А в спілкуванні – щирий та приязний, без гонору. Щоб підготувати для танцю клаптик горбистої землі в місці розташування бойового підрозділу. Артист просто взяв заступ і розрівняв землю, підладнавши до свого виступу” – зазначила керівник громадської організації Оксана Радушинська.

#Jazz_tap_dance_class, #ЦБОЗСУ, #ЗСУ, #МО, #новини, #news, #події, #культура, #Kyiv, #Киев, #Ukraine, #ЗМІ, #culture, #military, #step, #dancehall, #денсхолл, #АТО, #концерт, #Оксана_Радушинська, #концертАТО