у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України 1 травня 2017 року відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей

у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України 1 травня 2017 року відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей

Для найвибагливіших глядачів – дітей військовослужбовців, учасників АТО – було організовано шоу аніматорів, вітання від наймолодших вихованців вокальної студії Тетяни Монро Центрального будинку офіцерів ЗСУ та презентовано виставу «Казки на будь-який випадок» від вихованців театральної студії Центрального будинку офіцерів ЗСУ.

Вистава «Казки на будь-який випадок» об’єднала у собі чотири неймовірні історії, дала можливість познайомитися з незвичайними персонажами та побувати у світі казки, де можливо все: повірити у мрію, навчися розрізняти добро та зло, бути чесним, ввічливим та працьовитим, любити рідних та піклуватися про них.

Затамувавши подих, діти спостерігали за пригодами Світлої Мрії, яка довела всім, що найзаповітніші мрії збуваються. Дізналися, що ж таке добро та побороли зло, яке хотіли посіяти Вередуха, Сплюха та Нехочуха. І саме головне: СЕРЦЕ є у всіх, і лише те, яке сповнене любов’ю, робить з нас справжніх людей.

„Перший день літа уже не перший рік є святом дитинства, яке весело відзначають, як в Україні, так і в багатьох країнах світу. Для колективу Будинку офіцерів ЗСУ важливо, щоб діти, які відвідують наші заходи і діти, які ходять до студій курсової мережі, відчували постійну підтримку дорослих, росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою та в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни. Тому ми підтримуємо обдарованих, заохочуємо здібних та всіляко розвиваємо особистість“, – зазначив начальник Центрального будинку офіцерів ЗСУ, заслужений працівник культури України полковник Євген Блискун.

Доповнили казкові історії виступи артистів курсової мережі Центрального будинку офіцерів ЗСУ : студій спортивного танцю Funkids та танцювальної студії “Jazz-tap-dance-class”.

Зміна декорацій, яскраві костюми, світлове і звукове оформлення, професійна гра артистів – все це створювало святковий настрій та наповнювало глядацьку залу веселими усмішками і вдячними оплесками маленьких глядачів.

Відео заходу : https://www.youtube.com/watch?v=9h2AM7Vt-Nk

#ЦБОЗСУ, #ЗСУ, #ЦБОЗСУ, #Новини, #Анонс, #Події, #Культура, #Київ, #ЗМІ, #МО, #Вистава, #Діти, #ДітиАТО, #ДітиЗСУ, #ЗСУРодина, #Військо, #Армія, #COHAFU, #MilitaryKids, #Kids, #KidsATO, #Culture, #Military, #MilitaryFamily, #News, #Kyiv, #Ukraine, #KidsPerformance