До всесвітнього Дня матері творчі колективи ЦБО ЗС України провели тематичний захід у військовій частині гарнізону міста Києва

Ніщо не вічне, вічні матері…
допоки сонце сяє нам вгорі,
у кожного живе у серці мати.


Матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо називає людину, яка завжди для нас найближча, найдорожча, наймиліша.

Вона зі своїми дітьми постійно в далеких життєвих мандрівках, її материнська ласка зігріває нас до старості.

У травні, коли прокидається від сну природа , коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері.

Саме 14 травня у всесвітній День МАТЕРІ з радістю зустрічали воїни – захисники учасники АТО нас – відданих їм друзів, “мистецький десант” Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України.

Саме їхнім матусям через мистецтво ми низенько вклонялися з вдячністю та найкращим побажаннями.

Теплота та відвертість на імпровізованій сцені швидко передалася військовим, захопила, закружляла у спільному пісенно-танцювально – гуморному вихорі.

В програмі взяли участь наймолодші шанувальники українського воїнства Вікторія Іваненко та Вероніка Позняк, старі добрі друзі – Руслан Іщенко, Аліна Тригуб, Іванка Долженко, Світлана Мартова, Інеса Міхно, дует ТамДеМи і Нікіта Гросс.Непомітно промайнули півтори години. Довго лунали гучні оплески під високою стелею зали. На думку начальника Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України полковника Євгена Блискуна підтримувати друзів, дарувати цілющу енергетику, якої так не вистачає в напруженому сьогоденні і, як результат, побачити світлі, усміхнені, щасливі обличчя є запорукою міцності духу воїна – захисника.